V čem jsme jiní

Fotograf v centru pozornosti

Cestování s vůní dálek přináší nespočet možností poznání a nalézání odpovědí na doposud nezodpovězené otázky. Chceme si uchovat svoje zážitky, dech beroucí výhledy, historické památky, tradiční život původních obyvatel, tržiště, to vše a vlastně mnohem víc. Fotograf je ale na běžných zájezdech vnímán jako přítěž. Je třeba jít dál, hodně toho stihnout, nakupovat, sportovat, pravidelně jíst a dodržovat termíny.

My cestujeme JINAK. S námi si fotografování na cestách užijí všichni – fotografové i jejich doprovod.

Se zájezdem jede zkušený lektor a fotograf. Pokud to vyžaduje množství klientů, účastní se zájezdu 2 členové personálu. Tím je zajištěn plný servis nejen průvodcovský, ale i fotograficko poradenský. Pokud se chce část skupiny odpojit a věnovat se jiným aktivitám, není to problém. Program je variabilní v každém bodu. Někdy jsme aktivní, někdy si užíváme klidu. Na své si tak přijdou ranní ptáčata, objevovatelé místních kulinářských specialit, památkáři i noční tahouni…

Nabízíme unikátní možnost aktivního cestování v blízkých i vzdálených destinacích zaměřené na poznání kultury, zvyků, unikátních přírodních scenérií a památek.

Bezpečná exotika

Zájezdy pro Vás staví i lektorují zkušení cestovatelé i lektoři fotografování. Jsme zvyklí spolu cestovat, organizovat i vyučovat. Na nejkrásnější místa, která jsme za roky své praxe našli, bereme teď klienty naší společné cestovní agentury. Program i zázemí stavíme co nejpohodověji  – bezpečně, pohodlně, ale zároveň s ohledem na peněženku klientů. Chceme, abyste se vraceli nadšení, s touhou ihned znovu vyrazit na další expedici.

Zkrátka: Za málo peněz hodně, hodně muziky.


 

Jak se s námi cestuje

 1. Zájezdy pořádáme ve spolupráci a pod záštitou cestovní kanceláře Apulia In s.r.o.
 2. Cestujeme obvykle v menší skupině cestovatelů (do 15 osob, u víkendových kurzů v zahraničí do 9 osob).
 3. Jezdíme i na místa, kam jiní nejezdí.
 4. Nabízíme pohodový a přitom aktivní program zaměřený na cestování, poznávání zajímavých míst a lokalit a přitom zůstává dostatek času na fotografování, vstřebávání jedinečné atmosféry a poznávání místních lidí, kuchyně, zvyků a obyčejů.
 5. Naši průvodci a lektoři se pravidelně schází na pracovních poradách a na základě zpětné vazby od našich klientů upravují programy tak, aby co nejvíce odpovídal vašim představám.
 6. Na naše zájezdy jezdí nejen skupinky přátel, ale i jednotlivci. Nemusíte mít žádné obavy, jet na zájezd samostatně. Program je vždy koncipovaný tak, aby bylo možné navázat kontakt s lidmi podobných zájmů.
 7. Zájezdy se nám obvykle začínají plnit začátkem roku a u expedic do dalekých zemí pak potřebujeme dostatečný čas na vyřízení cestovních formalit (víza, letenky apod.). Potřebné informace najdete většinou přímo u naší nabídky konkrétního zájezdu, přesto nás neváhejte kontaktovat s vašimi dotazy. U konkrétních zájezdů je uveden e-mailový kontakt na garanta zájezdu, který vám odpoví v co nejkratším možném termínu.
 8. Pokud cestujete sami a chtěli byste na tábořištích sdílet stan, vařič apod. a ušetřit tak významně na váze svého zavazadla, neváhejte nás kontaktovat. Rozešleme e-mail dalším přihlášeným „samotářům“z výpravy a zprostředkujeme vám možnost individuální domluvy.
 9. Na zájezdy po Evropě jezdíme obvykle pohodlnými klimatizovanými vícemístnými auty (do 9 míst k sezení). Naši průvodci a lektoři zde fungují obvykle i jako řidiči. Do vzdálených destinací využíváme pravidelných leteckých linek a na místě pak místní dopravy a osvědčených dopravců.
 10. Využíváme služeb ověřených ubytovatelů a dbáme na možnosti bezpečného uložení vaší drahé fotografické techniky.
 11. Řada našich akcí je vhodná i pro děti.

Jsme pojištěni

Pracujeme jako součást organizační struktury cestovní kanceláře Apulia In s.r.o. Tvoříme samostatné oddělení, zaměřené na fotografickými kurzy a expedice do exotických zemí. Cestovní kancelář Apulia In s.r.o je pojištěna dle zákona č. 159/1999 Sb. u pojišťovny Generali. Dokumenty jsou k nahlédnutí a ke stažení zde.
Kontakt: apulia@apulia-in.cz